مبل شویی در جنوب تهران

مبل شویی در جنوب تهران; شستشوی مبل در منزل، قیمت 1402

برترین مبل شویی در جنوب تهران از نظر شما مشتریان در مجموعه سپیدواش معرفی میشود. شستشوی مبل در محل را با بروز ترین دستگاه ها و مجرب ترین تکنسین ها امتحان کنید

مبل شویی برگزیده در جنوب تهران

اقای کنجور

مناطق تحت پوشش در جنوب تهران

تکنسین های مبل شویی در مجموعه ما با استفاده از فناوری روز دنیا و بهترین تجهیزات، به سرعت و با کیفیت بالا، مبلمان شما را شستشو می‌کنند.خدمات با کیفیت بالای ما در تمام نقاط جنوب تهران از جمله نازی آباد . شهر ری . مولوی . یاخچی آباد . 13 آبان . کیان شهر . خزانه . جوادیه . فلاح . شهرک ولیعصر . افسریه ارائه میشود.

خدمات سپیدواش در جنوب تهران

شستشوی انواع مبلمان ایرانی و خارجی

شستشوی خوشخواب تک نفره و دو نفره

شستشوی انواع صندلی های ادارات و صندلی های غذا خوری

مبل شویی

قیمت مبل شویی

 قیمت شستشوی مبل‌ها طبق نرخ اتحادیه مبل شویی تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. چنانچه هیچ مهارتی در زمینه ‌شستن مبل‌ها ندارید نباید تحت هیچ شرایطی شخصاً آن‌ها را بشویید، چون ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری به آن‌ها وارد کنید.

قیمت مبل شویی در جنوب تهران – تعرفه ۱۴۰۲

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

مبل شویی در جنوب تهران

نظافت  و تمیزی مبلمان همانند سایر خدمات نیاز به تخصص و دانش فردی تخصص به خود را دارد ، در این امر نیاز به شناخت جنس پارچه ، مواد شستش ، تجهیزات شستشو و حتی لکه های مبلمان می باشد.ما به واسطه تجربه چند ساله ایی که در حوزه مبل شویی در تهران داریم، برای شستشوی مبل هم مانند شستشوی فرش از جدیدترین تجهیزات استفاده میکنیم به طوری که شستشو و خشکشویی مبل از 0 تا 100 در محل انجام میشود و بعد از پایان کار با خیال راحت میتوانید از مبلمان استفاده کنید.

مبل شویی

مزایای کار با مجموعه سپیدواش

  •  شستشوی مبلمان با سرعت و کیفیت بالا
  • شستشوی کامل با دستگاه بدون اسیب رسانی
  • تکنسین های متعهد، حرفه‌ای و با سابقه هستند
  • به کمک دستگاه سه موتوره، به هیچ‌عنوان آب و مواد شوینده در بافت پارچه باقی نمی‌مونه
  • تمامی سفارش‌های مبلشویی توسط واحد پشتیبانی کنترل می‌شه

هزینه لکه بری مبل

لکه‌گیری یکی از مهم‌ترین مراحل مبل شویی در جنوب تهران است. چنانچه مبل‌های شما دارای لکه‌هایی باشد که به‌سختی پاک شوند قیمت نهایی شستن آن‌ها به علت مصرف زیاد مواد شوینده و صرف زمان بیشتر، افزایش خواهد داشت. به همین دلیل هرچه تعداد لکه‌های سرسخت روی مبل‌ها بیشتر باشد به همان میزان هزینه بیشتری را برای شستن مبلمان خود باید پرداخت کنید.

ثبت سفارش انلاین
gravityform id="1" title="false" description="false"