نقاشی ساختمان در مشهد

جلوه‌ای جدید برای خانه‌ی قدیمی با نقاشی تخصصی

معرفی بهترین نقاش های ساختمان

تیم نقاشی که توسط مجموعه سپیدواش معرفی می‌شود با بهره‌گیری از نقاشان ماهر، روش‌های نوینی را برای تجدید دکوراسیون منزل شما ارائه می‌دهند.
نقاشی ساختمان با کیفیت اگر میخواهید،

باید به دست متخصص این کار انجام شود تا نتیجه مطلوبی داشته باشد. نقاشی ساختمان با روش های های جدید و با استفاده از جدیدترین رنگهای ساختمانی توسط متخصصان ما انجام میشود. پس اگر نیاز به متخصص نقاش نیاز دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

اقای گنجور

امتیاز

10 از 10

اقای طاهری

امتیاز

10 از 10

با تیم حرفه‌ای ما، نقاشی خانه‌ی شما به یک محل زندگی ایده‌آل تبدیل می‌شود

مناطق تحت پوشش

متخصص نقاشی ساختمان با سابقه طولانی در زمینه نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان و منزل در سراسر مشهد از جمله : احمداباد،کوهسنگی،شهرک غرب،باهنر،پیروزی،خیام،فکوری ،سرافرازان،هفت تیر ،صیاد شیرازی،هاشمیه،وکیل آباد،ملک اباد،سیدی،بلوار فرودگاه،و… با قیمت مناسب و کیفیت بالا با متد روز و با استفاده از رنگهای معتبر ایرانی و خارجی در خدمت همشهریان محترم میباشد.

معرفی برترین نقاشان ساختمان

اقای رضایی

امتیاز

8/4 از 10

اقای رضایی

امتیاز

8/4 از 10

اقای رضایی

امتیاز

8/4 از 10

اقای رضایی

امتیاز

8/4 از 10

قیمت_1403نقاشی ساختمان...

قیمت گذاری نقاشی ساختمان ، بستگی به نوع کار، ارتفاع و دسترسی آن، حجم کار و موقعیت جغرافیایی آن دارد.
و دستمزد نقاش ساختمان بر حسب مهارت نقاش، سابقه کاری و نوع رنگ تعیین می‌گردد. برای قیمت دقیق تر میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

نکات جهت انتخاب نقاش ساختمان

حتما توجه داشته باشید که بسته به نوع پروژه‌تان (رنگ‌آمیزی نما، اتاق کودک، و یا …) حتما نمونه‌کارهای آنها را بررسی کنید. چرا که انتخاب یک نقاش ساختمان حرفه‌ای، تاثیر به‌سزایی روی کیفیت کار دارد. برخی نقاشان به تازگی شروع به کار کرده‌اند و تجربه کمی دارند و پس از اتمام کار چندان مطلوب نیست و نشانه بی تجربگی آنهاست.
پس حتما توجه کنید که فرد موردنظر، سبک مدنظر شما را بلد باشد. دقت کنید، خدماتی که یک نقاش ساختمان حرفه ای باید انجام دهد به طور کلی شامل ساخت رنگ، زیرسازی و رنگ آمیزی سقف، دیوار و انواع درب‌هاست. دقت کنید تا از نتیجه کار راضی باشید.

انواع رنگها

رنگ ساختمان باعث زیبایی دکوراسیون منزل و یا محیط کار شما می شود این رنگ ها در چهار نوع مختلف هستند

  • رنگ روغنی
  • رنگ پلاستیکی
  • رنگ آکریلیک
  • رنگ مولتی کالر

کیفیت نقاشی ساختمان با رنگ روغن باید بگوییم که اولین نکته، در مورد خرید یک رنگ باکیفیت می‌باشد. چراکه نصف کار کیفیت نهایی رنگ‌آمیزی مربوط به کیفیت رنگ و باقی موارد مربوط به نقاش حرفه‌ای، وسایل و ابزارکار و زیرسازی سطح مورد نظر می‌باشد.

یک ساختمان را باید هر چند سال یکبار نقاشی کرد؟

اینکه یک ساختمان را باید هر چند سال یکبار نقاشی کرد به عواملی زیادی از طریقه استفاده , آب و هوای , کیفیت رنگ مورد استفاده و البته متخصص نقاش ساختمانی که اقدام به اجرا کرده اند بستگی دارد اما بطور کی از ۳ تا ۱۰ سال طول عمر یک نقاشی ساختمان برآورد میشود و تقریبا میتوان برای اغلب ساختمانها گفت که هر ساختمان حدودا هر ۷ سال یکبار نیازمند تجدید رنگ و نقاشی مجدد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *