مبل شویی در کیش

تمامی قیمت خدمات برطبق تعرفه اتحادیه میباشد

مبل شویی در کیش; شستشوی مبل در کمترین زمان، تلفن+ قیمت ۱۴۰۲

مبل شویی در کیش: برترین تکنسین ها با دستگاه های مکانیزه و مواد نانو اماده ارائه خدمات جهت شستشوی انواع مبلمان و صندلی در خدمت شما عزیزان می باشند.

مبل شویی برگزیده در کیش

اقای گنجور

مناطق تحت پوشش

یکی از وجه تمایزهای این مجموعه با رقبا ارائه خدمات به تمامی مناطق کیش بوده و ما در مجموعه سپیدواش بهترین تکسین های مبل شویی در منزل را در کلیه مناطق کیش از جمله: فرودگاه،خیام،دانش،ایران،ابن سینا،فردوسی و در مرکز شهر، …به شما معرفی می‌کنیم.
و لازم ب ذکر است که سپیدواش یکی از شرکت های دارنده مواد پاک کننده خارجی تحت استاندارهای المان با ماندگاری بسیار بالا است که در سراسر کشور توزیع میشود.

مراحل مبل شویی در منزل در طی سه مرحله انجام می گیرد که به صورت کامل برای شما توضییح داده شده است

مرحله اول: تکنسین مبل شویی بعداز شناسایی و بررسی کامل مبل آماده به کار می شود. دستگاه های خود را برای شستشو و خشکشویی مبل آماده می کند. و مواد های مورد نیاز را در دستگاه های خود می ریزد. در این مرحله قبل از هر کاری سرویس کار ما برای تمیز کردن مبل از جارو برقی استفاده می کند. مبل به دلیل استفاده و نشستن بر روی آن و غذا ها و هله هوله هایی که بر روی مبل ریخته می شود باید جارو شود. مبل ها دارای شیار ها  و شکاف های هستند که گرد و خاک و آلودگی و حتی خیلی از آشغال ها را نیز در خود جایی می دهد. اگر این آشغال ها و آلودگی ها برای روی مبل جارو نشود. بعد از شستشو مبل کدر می شود. پس در این مرحله مبل باید صد در صد جارو شود و هیچ گرد و خاکی بر روی آن نباشد.

مرحله دوم: در این مرحله کار شستشو با دستگاه در خانه آغاز می شود. سرویس کار شروع به شستشوی مبل می کند. دستگاه ها پیشرفته و از نوع مدرن و تخصصی می باشند. این دستگاه ها دارای دو فرچه مخصوص برای شستشو می باشد که یکی متحرک و دیگری ثابت است. متخصص ما در منزل مبل را به صورت حرفه ای و ویژه با دستگاه دریلی شستشو می دهد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که شستشوی انواع مبل را می توان با آن انجام داد. این دستگاه قادر است تمام قسمت های مبل را به کلی شستشو دهد و تمیز کند. متخصص به صورت ویژه شستشوی مبل را با دستگاه انجام می دهد و لکه برداری می کند.

مرحله سوم:این مرحله همان طور که می دانید مرحله پایانی می باشد. ما بعد از شستشو و تمیز کردن کامل مبل آنها را با دستگاه خشکشویی و آبگیری می کنیم. بعد از اطمینان حاصل کردن از تمیز شدن مبل ها نوبت دستگاه مکنده می باشد. این دستگاه دارای سه موتور پرقدرت می باشدکه تمام آب و کف یا همان مواد شوینده روی مبل را کامل وکیوم می کند. تمام آب و مواد شوینده که برای شستشو بر روی مبل استفاده شده است را مکنده می کند و در مخزن خود ذخیره می نماید. بعد از خشکشویی و مکنده شدن مبل ها مراحی شستشوی مبل به پایان می رسد. بعد از شستشو نیازی به هوای آزاد ندارد و فقط سه الی چهار ساعت از مبل استفاده نکنید تا کامل خشک شود.

برخی از مبل شویی ها در کیش

مبل شویی سپیدواش

مبل شویی کیش

مبل شویی جزیره

خدمات سپیدواش در کیش

ارائه خدمت در زمان مقرر شده توسط مشتری

متخصصین ماهر و باتجربه در زمینه شستشوی مبلمان

شستشوی مبل بدون آلوده کردن محیط خانه

استفاده از دستگاه های مجهز و به روز به همراه بهترین نوع مواد شوینده برحسب نوع مبلمان

ارائه نکات مهم پس از شست و شوی مبل در منزل

شستشوی انواع مبلمان:(راحتی،کلاسیک ،استیل،…) کوسن، صندلی ناهار خوری، تشک خوشخواب و…

نمونه کار های مبل شویی

برخی از مبل شویی ها در کیش

ما در این مجموعه باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین نیروهای متخصص مبل شویی را خدمت شما معرفی کنیم از میان بهترین ها میتوان به مبل شویی کیش  مبل شویی جزیزه و…اشاره کرد.
چشم انداز ما ارتقاء کیفیت نظافت در محل بوده در این راستا در تلاشیم تا خدمات خود را به تمامی استان‌های کشور گسترش دهیم. .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

هزینه مبل شویی در کیش

قیمت شستشوی مبل با دستگاه در منزل با توجه به تعرفه و قانون اتحادیه می باشد. قیمت مبل شویی سالی یک با تغییر می کند و با توجه به تورم این نرخ نامه ها اعلام می شود. شستشوی مبل در منزل یک راه مقرون به صرفه محسوب می‌شود. چرا که دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های جابجایی آن‌ها نیست و افراد خدماتی برای شستن مبل‌ها در منزل آماده هستند. قیمت شستشوی مبل 7 نفره با توجه به عواملی تعیین می‌شود. شما می‌توانید خدمات مبل شویی در منزل را با نازل‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت در این مجموعه دریافت کنید.

قیمت مبل شویی در کیش _تعرفه ۱۴۰۲

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

نکات مهم مبل شویی در منزل

  • بررسی تجهیزات: پیش از انجام مبل شویی، مطمئن شوید که مبل شویی از تجهیزات و مواد شوینده مناسب استفاده می‌کند تا مبل شما خراب نشود. همچنین، مطمئن شوید که تجهیزات مورد استفاده درست و سالم هستند.
  •  بررسی تجربه: از تجربه و مهارت مبل شویی قبل از استفاده از خدمات آن‌ها مطمئن شوید. بهتر است از مشتریان قبلی مبل شویی نظراتی درباره کیفیت کار و خدمات ارائه شده بشنوید.
  • بررسی قیمت: قبل از انجام مبل شویی، قیمت خدمات را با سایر مبل شویی ها مقایسه کنید تا بهترین قیمت را بگیرید. بهتر است همیشه به دنبال کیفیت و قیمت مناسب باشید.
  •  تست پارچه: پیش از شروع کار، مطمئن شوید که مبل شویی پارچه را تست کرده است تا مطمئن شوید که پارچه مبل شما با مواد شوینده مورد استفاده همخوانی دارد و از خرابی پارچه جلوگیری شود.
  •  بررسی زمان خشک شدن: مطمئن شوید که مبل شویی به شما زمان خشک شدن مبلمان را بگوید تا در صورت نیاز آن را به محلی با تهویه مناسب منتقل کنید.

مبلمان خود را به ما بسپارید و به تجربه‌ی تمیزی حرفه‌ای دست پیدا کنید.

مجموعه سپیدواش

با توجه به اهمیت بهداشت در حوزه مبل شویی، ما در انجام کار از تجهیزات و ابزارهای بهداشتی مخصوص استفاده می‌کنیم و از محصولاتی که برای سلامتی آدمیان مضر هستند، به هیچ عنوان استفاده نمی‌کنیم. بنابراین، شما می‌توانید با آرامش خاطر،مبل های خود را به ما بسپارید و بهترین نتیجه را از خدمات ما ببینید. همچنین، با ارائه خدمات اضافی، مانندتعمیرات مبل و کاور مبل، می‌توانیم خدمات کاملی را برای شما فراهم کنیم. با استفاده از این خدمات، شما می‌توانیدمبلمان خود را در شکل و طرح دلخواه خود بازسازی کنید و آنها را به شکلی جدید و زیبا درآورید.

سوالات متداول

خیر دستگاه مبل شویی به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر تمیز کردن مبل ها طول عمر مبل نیز افزایش میابد. اگر مبل خود را قبل از چرک مرد شدن و وقتی که روی آن لکه ایجاد می شود برای شستشوی آن با دستگاه اقدام کنید. تا مبل ها همیشه تمیز و حالت تازه ای خود را از دست ندهند.

پشت مبل تحت هیچ شرایطی قابل شستشو نیست 
چرا که بغل مبل ها و پشت مبل ها ابر کار نشده و اگر با دستگاه آن جا را شستشو کنیم در واقع داریم ب چوب مبل آسیب می رسانیم
و بخاطر همین باعث می‌شود چوب مبل رنگ پس دهد و پارچه مبل شما را خراب کند
ولی اگر مبل تان بغل هایش ابر دارد قابل شستشو است و مشکلی پیس نمی آید

در جواب شما باید بگوییم بله !
شامپو فرش طراحی شده است برای بافت الیاف فرش نه برای شستشوی مبل با جنس پارچه مخمل و یا ….
چرا که شامپو فرش آسیب جدی ب ابر و پارچه مبلمان شما خواهد رساند

ثبت سفارش انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *