مبل شویی در فردیس

تمامی قیمت خدمات برطبق تعرفه اتحادیه میباشد.

مبل شویی در فردیس; شستشوی مبل در منزل، تلفن+ قیمت ۱۴۰۳

برترین تکنسین های مبل شویی در کرج آماده ارائه کلیه خدمات مبل شویی در منزل می باشند. شما میتوانید در این مجموعه ، ممتازترین متخصصین شستشوی انواع مبل و صندلی را بیابید. تلاش متخصصین ما ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب میباشد.

مبل شویی برگزیده در فردیس

اقای گنجور

مناطق تحت پوشش

متخصصین ما جهت نظافت مبل در کلیه محله‌های فردیس و اطراف از جمله: دهکده فردیس، فلکه اول میدان پانزده خرداد، فلکه دوم میدان هفده شهریور، فلکه سوم میدان استقلال، فلکه چهارم میدان آزادی، فلکه آخر میدان جمهوری اسلامی و شهرک های ناز، داروگر، طالقانی و مناطق مشکین دشت، منظریه، میدان سرحدی، جاده ملارد و … در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

مبل شویی

خدمات سپیدواش در فردیس

  • شستشوی انواع مبل راحتی و تمام پارچه در منزل
  • شستشوی انواع مبل استیل و سلطنتی در محل
  • شستشوی انواع تشک خوشخواب یک نفره و دو نفره
  • شستشوی صندلی ماشین در محل
  • شستشوی انواع صندلی
  • استفاده از مواد شوینده باکیفیت و لکه بر نانو
مبل شویی

قیمت مبل شویی

قیمت دقیق شستشوی یک دست مبل ۷ نفره با توجه به ابعاد، جنس مبل و نوع مواد شوینده تعیین میگردد. از این رو استفاده از مواد نانو باکیفیت تاثیر زیادی در هزینه تمام شده دارد. جهت اطلاع دقیق از هزینه دقیق و نوع مواد مصرفی با تکنسین برگزیده شهر محل سکونتان تماس بگیرید.

قیمت مبل شویی در فردیس – تعرفه ۱۴۰۳

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

کیفیت خدمات مبل شویی

مجموعه سپیدواش از مواد شوینده با کیفیت بالا استفاده می‌کند که علاوه بر پاک کردن و تمیز کردن مبلمان، ضمانت سلامت آن را نیز به مشتریان خود می‌دهیم. همچنین، تکنسین های مبلشویی‌ که توسط مجموعه ما معرفی میشوند مجرب و با تجربه هستند که با استفاده از تکنیک‌ های مدرن و دستگاه‌های پیشرفته، توانایی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود میشوند.

ثبت سفارش انلان