مبل شویی در شاهین شهر

تمامی قیمت خدمات برطبق تعرفه اتحادیه میباشد

مبل شویی در شاهین شهر; شستشوی مبل در منزل، تلفن+ قیمت ۱۴۰۳

برترین مبل شویی در رشت از نظر شما مشتریان در مجموعه سپیدواش معرفی میشود. شستشوی مبل در محل را با بروز ترین دستگاه ها و مجرب ترین تکنسین ها امتحان کنید

مبل شویی برگزیده

اقای گنجور

مناطق تحت پوشش

با انتخاب ما، می‌توانید مطمئن باشید که مبلمان شما در دستان متخصصانی است که بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورند.خدمات با کیفیت بالای در تمامی محله‌ها  نزدیک شاهین شهر از جمله میمه، برخوار و … ارائه می‌شود 

خدمات مبل شویی با دستگاه شاهین شهر

شستشوی انواع مبلمان در منزل بدون نیاز به جابجایی

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت

صفر شویی و شستشوی صندلی ماشین

شستشوی موکت درمنزل

 

قیمت مبل شویی در شاهین شهر

هزینه مبل شویی در منزل بستگی به تعداد مبل و نوع و جنس پارچه مبل شما دارد که با نظر متخصصین تعیین می‌شود. همچنین این هزینه در شهرهای مختلف، متفاوت است. جهت استعلام قیمت دقیق مبلشویی، تصاویر مبلمان را به شماره واتساپ تکنسین ارسال کرده یا با ایشان تماس بگیرید.

مبل شویی با دستگاه

مزایای استفاده از دستگاه مبل شویی

از مزایای استفاده از این دستگاه می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد :

1) سرعت شست و شوی مبل: با این دستگاه می توان در کم ترین زمان اقدام به شست و شوی مبل کرده و پس ازچند ساعت می توان از مبل استفاده کرد.

2) کیفیت بالا: با توجه به نوع فومی که دستگاه تولید می کند، آب و رطوبت به پارچه و اسفنج و لایه های داخلی مبل نفوذ نمی‌کند ومبل آسیب نمی‌بیند. همچنین فوم به صورت یک دست پخش شده و همه جای مبل تمیز می شود.

3) استفاده راحت در منزل: با دستگاه مبل شویی، دیگر نیاز نیست که مبل هایتان را از خانه خارج کرده و به قالیشویی ها بسپارید. شست و شوی مبل می تواند در منزل شما و جلوی چشمانتان انجام شود.

مبل شویی

تمیز کردن تخصصی انواع لکه

مبل و فرش دو مورد از کاربردی ترین لوازم موجود در منزل هستند که به دلیل استفاده مداوم ممکن است در معرض آلودگی های متعددی قرار بگیرند و دچار لکه های متعددی شوند.لکه ها باید به سرعت از سطح مبل پاک شوند تا آثار آن به طور کامل از سطح پارچه محو گردد. یکی از خدمات ما در مبل شویی سپیدواش این است که لکه برداری انواع مبلمان را به صورت تخصصی و متناسب با نوع لکه ایجاد شده روی پارچه و میزان آن انجام می دهیم.
هر لکه به شیوه متفاوتی از روی پارچه مبلی پاک می شود و اگر این عمل بدون آگاهی و به صورت غیر حرفه ای انجام شود، می تواند باعث تثبیت بیشتر لکه رو پارچه شود.در مجموعه سپیدواش انواع شوینده و مواد مورد نیاز برای از بین بردن لکه های جدید و قدیمی فراهم شده است و نیروهای متخصص در این زمینه بعد از حضور در منزل یا محیط کار شما، اقدام به رفع انواع لکه مانند لکه چای، قهوه، جوهر و چربی می کنند.

مبل شویی
ثبت سفارش انلاین