مبل شویی در استارا

تمامی قیمت خدمات برطبق تعرفه اتحادیه میباشد

مبل شویی در استارا; شستشوی مبل در منزل، تلفن+قیمت1403

بهترین تکنسین های مبل شویی در استارا آماده ارائه تمامی خدمات مبل شویی در منزل جهت نظافت انواع مبلمان و صندلی و موکت با قیمت مناسب در خدمت شما می باشند.

مبل شویی برگزیده در استارا

اقای گنجور

با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن، فرش و قالی شما به بهترین نحو شسته می‌شود.

مبلمان خود را تمیز و زیبا کنید

اگر یک مبل شویی خوب و حرفه ای در استارا میخواهید کافیست با ما در این مطلب همراه باشید. ما در این مطلب بهترین خدمات مبل شویی در استارا را به شما معرفی خواهیم کرد.

مبل شویی در استارا با دستگاه و مواد شوینده نانو توسط بهترین و ماهر ترین متخصص ها انجام می شود. با عالی ترین کیفیت خدمات مبل شویی ، خوشخواب و … را با ارزان ترین قیمت ارائه می کنیم.

خدمات سپیدواش در استارا

  • شستشوی انواع مبلمان ایرانی و خارجی
  • استفاده از مواد نانو بدون آسیب به مبلمان
  • شستشوی تشک خوشخواب
  • استفاده از دستگاه مبل شویی 3 موتوره آلمانی
مبل شویی

قیمت شستشوی مبل

قیمت شستن مبل در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعداد مبلمان، نوع پارچه، استیل یا راحتی بودن مبل، میزان کثیفی مبل از عوامل مهم تعیین کننده هزینه شستشوی مبل می باشد.

حداقل هزینه این سرویس مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰ تومان است. درصورتی که مبلمان بیش از حد کثیف باشد و نیاز به لکه‌گیری و شستشوی مجدد باشد، هزینه مبل شویی ممکن است درصدی افزایش داشته باشد. که این کار هم توسط متخصصین ما قبل از شروع کار اعلام می شود.

قیمت مبل شویی در استارا – تعرفه 1403

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

معرفی بهترین متخصصین مبل شویی

متخصص این مجموعه با دقت و توجه به جزئیات، هر نوع مبلی اعم از پارچه‌ ای، چرمی و سایر متریال ‌ها را با استفاده از مواد شوینده ایمن و محیط زیستی تمیز می ‌کنند.

این مواد شوینده ویژه به گونه‌ ای انتخاب شده ‌اند که هم به بافت و رنگ مبلمان آسیب نمی‌ رسانند و هم از حساسیت‌ های احتمالی جلوگیری می کنند، که این امر موجب می ‌شود مبلمان پس از شستشو زیبایی و کیفیت اولیه خود را حفظ کند.

6666

نظافت مبلمان با دستگاه

نظافت مبل دستگاه و مواد مخصوص شستشوی خود را دارد که شامل خشک‌ برای شستن و لکه‌گیری انواع مبلمان‌های پارچه ای، استیل، راحتی، مخمل، چرم و حتی مبل‌ها کلاسیک و آنتیک قدیمی را در اختیار دارند. 

دستگاه‌های خارجی این خدمات‌ دهندگان برای انواع مبل های گران قیمت مثل مبل های چرمی و پارچه ای قابل استفاده هستند و اساسا به‌کار گرفته می‌شوند تا از آسیب‌ خوردن به بافت مبلمان چرم یا پارچه‌ای زمان شستشو و لکه‌گیری جلوگیری شود.

مبل شویی

سوالات متداول

در جواب شما باید بگوییم بله !
چرا که شامپو فرش آسیب جدی ب ابر و پارچه مبلمان شما خواهد رساند

 

کوسن و تشک دوبل های که دو عدد روکش و زیپ دارند خیر

بهتر است خودتان روکشش را در بیارید و بشورید
اگر کوسن مبل شما روکش ان زیپ ندارد می‌شود شست و آسیبی نبیند.

پشت مبل تحت هیچ شرایطی قابل شستشو نیست
چرا که بغل مبل ها و پشت مبل ها ابر کار نشده و اگر با دستگاه آن جا را شستشو کنیم در واقع داریم ب چوب مبل آسیب می رسانیم
و باعث می‌شود چوب مبل رنگ پس دهد و پارچه مبل شما را خراب کند
ولی اگر مبل هایتان بغل هایش ابر دارد قابل شستشو است و مشکلی پیس نمی آید.

خیر دستگاه مبل شویی به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر تمیز کردن مبل ها طول عمر ان را نیز افزایش میدهد. مبل خود را قبل از چرک مرد شدن و وقتی که روی آن لکه ایجاد شد برای شستشوی آن با دستگاه اقدام کنید تا مبل هایتان تمیز و زیبای خود را از دست ندهند.

ثبت سفارش انلاین