مبل شویی در فومن

تمامی قیمت خدمات بر طبق تعرفه اتحادیه میباشد

مبل شویی در فومن رشت; شستشوی مبل در فومن، شماره + قیمت ۱۴۰۳

مبل شویی در فومن رشت با بهترین مواد شوینده و برترین تکنسین ها انجام می شود. شما میتوانید در این مجموعه ، ممتازترین متخصصین شستشوی انواع مبل و صندلی را بیابید. .ما با بررسی نظریات شما، ممتازترین متخصصین شستشوی انواع مبل و صندلی را برگزیده‌ایم.

 مبل شویی برگزیده در فومن

اقای گنجور

مبلمان شما نیاز به مراقبت دقیق دارند تا ماندگاری و شکوه خود را حفظ کنند. ما با تجربه و دانش فنی خود به شما خدمات مبل شویی با کیفیت ارائه می‌دهیم. شما میتوانید از طریق ثبت سفارش انلاین و یا تماس با شماره برگزیده به بهترین خدمات دسترسی پیدا کنید.

خدمات سپیدواش در فومن

شستشوی انواع مبلمان ایرانی و خارجی در تمامی رنگ ها:
(راحتی کلاسیک استیل سلطنتی شزلون لاوست)

استفاده از دستگاه مبل شویی 3 موتوره آلمانی

استفاده از مواد نانو بدون آسیب به مبلمان

شستشوی انواع فرشهای دست بافت و ماشینی و تابلو فرشهای نفیس

شستشوی انواع موکت و پالاز موکت

شستشوی تشک خوشخواب

مبل شویی

قیمت مبل شویی

تعرفه انجام خدمات مبل شویی به عوامل زیر بستگی دارد:
نوع مبلمان
جنس پارچه مبلمان
تعداد تشک دوبل
تعداد نشیمن مبل
تعداد کوسن
نوع مواد شوینده مبل

قیمت مبل شویی در فومن رشت _تعرفه ۱۴۰۳

(کلیه قیمت ها به تومان میباشند)

خدمات مبل شویی

یکی از بهترین خدمات سپیدواش که در نوع خود بی نظیر است شستشوی مبلمان در محل می باشد. در این روش شما نیازی به جابجای مبلمان و پرداخت هزینه حمل و نقل به کارخانه نخواهید داشت و بدون هیچ دغدغه ای تنها با یک تماس و ثبت درخواست می توانید خدمت شستشو در منزل را دریافت کنید.

مبل شویی در منزل بدون اب ریزی و هیچ گونه کثیف کاری بوده و با دستگاه های تمام اتوماتیک به سرعت انجام میشود و در همان محل با حضور شما عمل خشک کردن انجام می شود.

مبل شویی

شستشوی مبلمان در محل

شستشو و خدمات مبل شویی در تمام محله های رشت توسط متخصص های ما انجام می شود. شستشوی مبل در منزل از خدماتی است که ما به خانه دار ها توصیه می کنیم که در سال یکی دو بار از آن برای مبل های خود استفاده نمایید.

این روز ها مبل و صندلی پر کاربرد ترین وسایل منزل می باشند. علاوه بر استفاده دائمی برای نشستن و استراحت کردن هم استفاده میشود در نتیجه باعث کثیفی و ایجاد لکه میشود پس بهتر است  برای تازه نگهداشتن و افزایش طول عمر مبلمان خود حداقل سالی یک بار از خدمات مبل شویی استفاده کنید.

مبل شویی

رفع لکه های سخت

هر نوع لکه ای روی مبلمان شما وجود داشته باشد توسط  تکنسین های مجرب و دستگاه های اتوماتیک و بهترین مواد شوینده رفع می شوند. پیشنهاد می کنیم برای راحتی خیال خودتان و سریع تر شدن روند شستشو اجازه ندهید لکه ها ماندگار شوند و هر چه زودتر اقدام به شستشوی مبلمان کنید.

مزایای مبل شویی در محل

  • شستشوی مبل با توجه به جنس پارچه
  • تمیز، زیبا و نو کردن مبل
  • عدم سرایت رطوبت به سایر اثاثیه
  • خشک شدن سریع
  • مواد شوینده باکیفیت و بدون هرگونه ضرر
  • دستگاه هایی قوی و سرحال
  • افزایش طول عمر مبل
  • زمان پاسخ گویی سریع
مبل شویی

نکاتی برای افزایش طول عمر مبلمان

مبلمان خود را همیشه دور از نور خورشید نگهدارید، تابش نور مستقیم خورشید باعث فرسوده شدن بافت پارچه شده و در بیشتر موارد پارچه مبل دوست داشتنی شما تغییر زنگ داده و کیفیت روز اول را نخواهد داشت.

اگر هم چای، قهوه، نوشیدنی و … بر روی مبلمان شما ریخته میشود ، باعث ایجاد لکه بر روی آنها می شود، اگر لکه را به حال خود رها کنید و بعدا اقدام به پاک کردن آن کنید علاوه بر سخت پاک شدن لکه؛ رنگ پارچه مبل شما نیز تغییر رنگ میدهد.

 و همچنین با استفاده از سری های مخصوص نظافت مبلمان که در بدنه جارو برقی تعبیه شده است گرد و غبار موجود در سطح پارچه مبلمان را تمیز کنید، سعی کنید گوشه ها و بین دوخت های پارچه مبل را با دقت کامل جارو کنید تا کلیه گرد و غبار های موجود در روی پارچه و داخل بافت پارچه به صورت کامل تمیز شوند.

سوالات متداول

پشت مبل تحت هیچ شرایطی قابل شستشو نیست
چرا که بغل مبل ها و پشت مبل ها ابر کار نشده و اگر با دستگاه آن جا را شستشو کنیم در واقع داریم ب چوب مبل آسیب می رسانیم
و باعث می‌شود چوب مبل رنگ پس دهد و پارچه مبل شما را خراب کند
ولی اگر مبل هایتان بغل هایش ابر دارد قابل شستشو است و مشکلی پیس نمی آید.

خیر دستگاه مبل شویی به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر تمیز کردن مبل ها طول عمر ان را نیز افزایش میدهد. مبل خود را قبل از چرک مرد شدن و وقتی که روی آن لکه ایجاد شد برای شستشوی آن با دستگاه اقدام کنید تا مبل هایتان تمیز و زیبای خود را از دست ندهند.

در جواب شما باید بگوییم بله !
چرا که شامپو فرش طراحی شده است برای بافت الیاف فرش نه برای شستشوی مبل با جنس پارچه مخمل و یا ….
چرا که آسیب جدی ب ابر و پارچه مبلمان شما خواهد رساند.

ثبت سفارش انلاین